Nasza historia

W 2013 ….

Nadine urodziła córeczkę Lily i jednocześnie pracowała jako architekt. Pewnego dnia przygotowywała Lily jedzenie gdy otrzymała pilny telefon       z biura. To znaczyło, że nie zdąży nakarmić córki przed podrzuceniem jej do babci i jazdą do biura. Podczas szybkiego malowania, pakowania torby do pracy i jednoczesnego ubierania córki, Nadine nie mogła znaleźć łyżeczki ani śliniaka nie mówiąc już o pojemniku, w który by mogła włożyć przecier. W efekcie babcia musiał kupic wnuczce jedzenie, a domowy przecier został … w domu.

W autobusie do pracy Nadine myślała o gotowych saszetkach z jedzeniem dla dzieci, gdyby miała kilka takich dla siebie i mogła napełnić je własnym jedzeniem „Wtedy Lily mogłaby sama jeść, nawet w drodze do babci bez bałaganu i brudzenia a ja bym wiedziała co dokładnie jest w tej saszetce.”

Kreatywny mózg Nadine doznał olśnienia. Zadzwoniła do swojego kuzyna Zaid’a, który pracował w firmie produkującej opakowania i opowiedziała mu o swoim pomyśle. Bardzo mu się spodobał. Postanowili więc razem stworzyć przezroczystą, plastikową torebkę, która byłaby:

  • Higieniczna i bezpieczna
  • Łatwa do trzymania dla małych dzieci
  • Podobała się zarówno dorosłym jak i dzieciom
  • Nadawała do mycia w zmywarce i zanurzania we wrzątku
  • Była wielorazowa i przyjazna dla środowiska
  • Mogłabyć zamrażana

We wrześniu 2015, po wielu testach, narodziła się ProstaTorebka DoddleBag. Słuchaliśmy bardzo uważnie opinii klientów o produkcie, co sprawiłoby, że ich życie staje się proste (ang. doddle), przetestowaliśmy i wyprodukowaliśmy także ProsteŁyżeczki DoddleSpoon oraz ProstePędzeli DoddleBrush. W końcu na jesieni 2016 roku wypuściliśmy na rynek pudełko kreatywne DoddleArtBox oraz pudełko odkrywcy DoddleDiscoveryBox.

Co będzie naszym następnym pomysłem? Zapisz się do naszych wiadomości DoddleNews i bądź pierwszy,
który się o tym dowie. Masz świetny pomysł na produkt?